دستگاه کپی پاناسونیک

دستگاه کپی پاناسونیک 

تعمیرات کپی پاناسونیک مطابق با اخرین متد روز دنیا در نمایندگی پاناسونیک انجام میگردد . نام دیگر دستگاه فتوکپی ، دستگاه کپی یا چاپ است . کاغذ به وسیله این دستگاه عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکس ها بطور سریع و ارزان انجام میدهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده میکنند که زیراکس نامیده شده است . فرآیند خشک در دستگاه مذکور با استفاده از گرما انجام می شود.  کارشناسان مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک با استفاده از دو آپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل ارائه خدمت مینمایند . چنانچه مایل باشید از خدمت سرویس در مرکز استفاده نمایید باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه کنید ( به علت مجزا بودن واحدها ).

 

اما پیشنهاد ما به شما استفاده از اپشن سرویس در محل میباشد . نمایندگی پاناسونیک نسبت به اعزام کارشناس متخصص به محل شما اقدام مینماید . افرادی که مایل نیستند وقت خود را در خیابانهای شلوغ شهر هدر دهند میتوانند از این سرویس بهره ببرند . لازم به ذکر است کادر مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک پس از پشت سر گذاشتن آزمونهای متعدد علمی به کار گرفته شده اند . این افراد با شرکت در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . از این رو با آسودگی خاطر میتوانید نسبت به دریافت خدمات ریکاوری از مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک اقدام نمایید .

 

خدمات واحد تعمیرات کپی پاناسونیک

تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک .

حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی .

رفع ایراد انواع آی سی.

تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی.

ریکاوری ترانزیستور در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک .

تعمیر و بازیابی خازن.

رفع ایراد ماس فت.

دستگاه کپی پاناسونیک

حل مشکل فت در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک .

ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی.

تعمیرات دیود .

تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ.

رفع ایراد قطعات تونر هاپر در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک .

ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی.

تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی.

تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه.

تعمیر کپی سیاه سفید در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک .

تعمیرات کپی رنگی.

ریکاوری بخشهای مختلف دستگاه کپی.

رفع ایراد قطعات کاست و بای پس در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک .

تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی.

تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی.

تعمیرات کپی پاناسونیک

مهندسین مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک در دیگر واحدهای ریکاوری به رفع ایراد سایر محصولات پاناسونیک میپردازد . کارگاههای فنی این مرکز به صورت تفکیک شده راه اندازی شده است . این کارگاهها به ابزارآلات ترمیم و بازیابی درجه یک تجهیز شده اند . به همین دلیل کیفیت خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک قابل قیلس با سایر تعمیرگاهها نیست . لازم به ذکر است ، کارشناسان ما پس از اتمام پروسه تعمیر نسبت به ارائه گارانتی اقدام مینمایند .

دستگاه کپی پاناسونیک

انواع کپی پاناسونیک

تکنسینهای مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک به معرفی دیگر محصولات پاناسونیک نیز میپردازند . این دستگاهها عبارتند از : تلویزیون ، لپ تاپ ، پروژکتور ، فکس ، پرینتر ، تلفن ، موبایل و اسپلیت . نمایندگی پاناسونیک با بهره مندی از تخصص ، مهارت ، فراست و خلاقیت کارشناسان فنی و مهندسین توانسته در زمنیه فعالیتی خویش به سط مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد . ضمنا هزینه ریکاوری در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک مطابق با نرخنامه مصوب اتحادیه از کاربران اخذ میگردد . اجزای مکانیکی دستگاه فتوکپی عبارتند از :

 

 اپتیک (optic):، یونیت شارژ (Charger unit)، درام Drum ، یونیت ظهور (Developer Unit) ، یونیت ترانسفر (Transfer Charger)، هیتر ، یونیت تغذیه کاغذ (Peper feeding Unit)، کاغذ کش ها و یونیت درایور (main drive unit)‌.

 

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک دربردارنده تمامی خدمات تعمیر و بازیابی میباشد که در فهرست خدمات پس از فروش پاناسونیک ذکر شده است . تمامی این خدمات توسط مهندسین متخصص این مجموعه صورت میگیرد. نمایندگی پاناسونیک با بهره گیری از کارشناسان متبحر شرایطی را فراهم آورده تا به بهترین شکل و آن گونه که شایسته مشتریان عزیز است ارائه خدمت کند . لذا ، کاربران میتوانند با آسودگی خاطر کالای خود را به این مجموعه بسپارند. در واقع مدیریت نمایندگی پاناسونیک که همواره بر رضایت مشتری تاکید می کنند ،مشتری مداری را سرلوحه کار مجموعه قرارداده اند.

 

این مرکز ریکاوری با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات اورجینال سعی در تعمیر دستگاه معیوب کاربران گرامی دارد . به نحوی که هیچگونه نیازی برای مراجعه به نمایندگی های غیر مجاز پیش نیاید. ضمنا این مرکز درصورت نبود قطعه اورجینال ، به منظور رضایت هرچه بیشتر مشتریان اقدام به سفارش محصول از خارج از کشور می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 Panasonic Company. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.